De cijfers liegen er niet om: de vierde editie van RTL Boulevard Summernight beleeft een moeizame zomer.
Waar de eerste aflevering nog 574.000 kijkers trok, zakte dat aantal op vrijdagavond naar slechts 296.000. Daarmee verdwijnt het programma zelfs uit de kijkcijfertop 25.
Waarom deze enorme daling
- Op dagen zonder B&B Vol Liefde, het programma dat voorafgaat en vaak zorgt voor een kijkersboost, zakt het aantal kijkers flink.
- Concurrent De Oranjezomer weet daarentegen wél te scoren met gemiddeld 700.000+ kijkers, mede dankzij sterke gasten en een frisse presentatie.
- De reguliere vooravond-editie van RTL Boulevard doet het beter met 759.000 kijkers, wat het contrast nog groter maakt.
Presentatoren onder druk
Marieke Elsinga en Luuk Ikink geven de late editie kleur, maar zelfs hun ervaring lijkt dit seizoen niet genoeg om de kijker vast te houden.
RTL Boulevard Summernight iedere werkdag om 22.00 bij RTL 4