
Veel gemopper
Bij de laatste drie van de finale zaten twee Golden Buzzer-acts en dat maakt, volgens Tina, dat het fake voelt. Overigens is zij niet de enige die dit vindt. Op X is ook te lezen dat mensen niet blij zijn met de laatste drie en met de uiteindelijke winnende act.
Vuurtorenverhalen
Een opvallend mooie score daarentegen voor Kefah Allush met zijn programma Vuurtorenverhalen. 437.000 kijkers zien het verhaal rondom de vuurtoren van Burgh-Haamstede. 2 voor 12 zat voor dit programma met 1 miljoen kijkers en zorgde dat kijkers bleven hangen.
Lichtpuntje
Na heel veel weken in mineur ook een klein lichtpuntje voor RTL Tonight. Het programma komt voor het eerst op een vrijdag boven de 500.000 kijkers uit. De 514.000 kijkers zagen voor het eerst ook muziek in de studio van Waylon in dit geval.
TVGIDS/MEDIASITE.TV



