Het programma 'De Juice' lijkt alsnog op televisie te komen, maar zonder juicekoningin Yvonne Coldeweijer (39).
Wat leek op een vrolijk drinkpakje vol juice, bleek achter de schermen een ware gifbeker. Het roddelprogramma werd eerst groots aangekondigd, vervolgens uitgesteld en lijkt nu in aangepaste vorm toch een kans te krijgen. Dat meldt mediakenner Tina Nijkamp (54).
In haar podcast Tina's TV Update zegt zij dat het format mogelijk dit najaar in aangepaste vorm alsnog op Net5 te zien zal zijn. Eén ding is daarbij volgens Tina wel duidelijk: Yvonne Coldeweijer zelf keert niet terug. "Dat is helder, zij doet niet meer mee", aldus de mediakenner. Mocht De Juice alsnog doorgaan, dan zal het roddelprogramma dus een andere presentator krijgen.
Achter de schermen verliep het traject van De Juice allesbehalve soepel. Al snel na de aankondiging stapten meerdere redacteuren op en zou het hebben gebotst met eindredacteur Eric de Munck. De geplande startdatum werd vervolgens keer op keer doorgeschoven, wat de geruchten over interne spanningen alleen maar aanwakkerde.Het programma werd uiteindelijk voorlopig van de buis gehaald, nog voordat het daar was verschenen. Nu lijkt het erop dat programma er toch komt, maar wie de mogelijk nieuwe presentatoren zijn is nog niet bekend.
RTL Boulevard/Mediasite.tv



