Sky Radio heeft ruim 6,5 miljoen luisteraars.miljoen luisteraars. Hiermee is Sky Radio de best beluisterde en populairste radiozender van ons land. Dit blijkt uit de meest actuele cijfers van het NOM Print & Doelgroep Monitor die vorige week zijn gepubliceerd.

Uit het onderzoek blijkt dat 46,6% van de Nederlanders regelmatig tot vaak op Sky Radio afstemden.

Dit is gelijk aan ruim 6,5 miljoen unieke luisteraars. In het onderzoek komt onder meer gedetailleerde informatie over 2014 naar voren, zoals dat van iedereen in de doelgroep Vrouw 25-54 jaar die luistert naar Sky Radio 56,9% de voorkeur heeft voor een zon/strand zomervakantie.

Geert-Jan van der Snoek, CEO Telegraaf Media Groep: "De uitkomst van het onderzoek is een prachtig resultaat voor ons radiostation. Het toont aan dat we de meeste luisteraars in Nederland bereiken. Dit is hét bewijs dat Sky Radio eigenlijk niet mag ontbreken in iedere radiocampagne."

Het NOM Print & Doelgroep Monitor onderzoek is een onderzoek onder 21.000 respondenten met zowel media- als consumentengegevens. Men verzamelt gedetailleerde informatie over bijvoorbeeld vrijetijdsbesteding, interesses en activiteiten, gebruik van producten en merken op gebied van cosmetica, voeding, apparatuur en financiën, maar ook over autobezit en gebruik en winkelbezoek. De cijfers worden twee keer per jaar geüpdate en gepubliceerd.

 

Sky Radio

Sky Radio is het radiostation met altijd de beste muziek, altijd non-stop. Met de meeste variatie voor op je werk, onderweg en thuis. Non stop de beste hits van artiesten als Katy Perry, Coldplay, Adele, Avicii, Ilse DeLange, Bruno Mars en P!nk.

Sky Radio 101 FM is in heel Nederland te ontvangen tussen 101.0 FM en 101.9 FM, op de kabel, via internet, op diverse apps voor smartphones en tablets, Canal Digitaal, Digitenne en DAB+. Kijk op Skyradio.nl voor meer informatie.

Sky Radio is onderdeel van de Sky Radio Group.

Persbericht Sky Radio